Veli Kontrol Sistemi (VKS) | Anadolu Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü (AABİM)
YAZILIM :
Veli Kontrol Sistemi (VKS)
KODLAMA & BİLEŞENLER :
C#, ASP.NET, HTML5, CSS3, JQUERY, JavaScript, SQL
HAZIRLAYAN :
Abdulkadir ATAR
GÖRSEL TASARIM :
Burak BAŞMAN
Veli Kontrol Sistemi(VKS), Sunucu tabanlı Web uygulaması olarak Adliyemizin içerisinde bulunan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Anaokulunda bulunan öğrencilerin güvenliği ve giriş çıkış takiplerinin daha doğru bir şekilde yapılması amacıyla geliştirilmiştir.

Veli Kontrol Sistemi yazılımı ile Okul Yönetimi, program arayüzündeki yönetici paneli ile sınıfları tanımlayabilir, Öğretmen tanımlaması yaparak sınıflara Öğretmen görevlendirebilir, Öğrenci ve Veli kaydı yapabilir, oluşturacağı kullanıcılara rol(Yönetici, Öğretmen, Danışma) verebilir.

Veli kaydı sırasında Veliye verecek kişisel Elektromanyetik(Mifire) Kart ile anaokulu giriş noktasına okutulacak kart yardımı ile Danışma noktası ile eş zamanlı olarak öğrencinin bulunduğu sınıfta konumlandırılan ekranlarda öğrenci ve veli resimleri ile birlikte isimleri gelecek, aynı zamanda bu işlem veritabanında tutulacaktır. Böylece öğrenciler daha güvenli bir şekilde velilerinden teslim alınacak ve teslim edilecektir.


HIZLI İLETİŞİM

İstanbul Anadolu Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü (AABİM) - Resmi Web Sitesi © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. →Web Master: Şenol GÜNECİ←