YAZILIM :
Randevu Sistemi (Arabuluculuk - Uzlaştırma)
KODLAMA & BİLEŞENLER :
PHP, HTML5, CSS3, JQUERY, JAVA, SQL
HAZIRLAYANLAR :
Halil TOPEL, Şenol GÜNECİ, Mehmet AYDOĞMUŞ
Anadolu Adalet Sarayı'nda faaliyet gösteren Arabulucuk Odaları ile Uzlaştırma Odaları'ndan, Uzlaştırmacı ve Arabulucuların randevu almasına olanak sağlayan kapalı devre bir yazılım olan Randevu Sistemi; ilgili odaların karışıklığa ve karmaşaya mahal vermeden rahat ve anlaşılır bir biçimde kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

Randevu Sistemi İçerisinde; Randevu alınacak hizmet alanları, randevu verilecek gün ve saatler, tatil ve ara zamanları, görüşme uzunluğu, kişi yönetimi, oda yönetimi, saat yönetimi, randevu yönetimi, randevu takibi ve detaylı raporlama gibi bir çok özelliği barındırmaktadır.

Oldukça anlaşılır ve kolay arayüzü sayesinde rahat yönetilebilen ve randevu takibi yapılabilen yazılımımız ile Uzlaştırma ve Arabuluculuk alanlarında gerek görevlilerin, gerekse de dosya taraflarının iş ve işlemleri oldukça hızlı ve rahat bir şekilde tamamlanabilmekte, adil bir oda kullanımı açısında büyük fayda sağlamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

İstanbul Anadolu Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü (AABİM) - Resmi Web Sitesi © 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. →Web Master: Şenol GÜNECİ←