Genel Çalışma Esasları ve İş Bölümü (GEÇİB) Yazılımı| Anadolu Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü (AABİM)
YAZILIM :
Genel Çalışma Esasları ve İş Bölümü (GEÇİB) Yazılımı
KODLAMA & BİLEŞENLER :
PHP, HTML5, CSS3, JAVA, JQUERY, SQL
HAZIRLAYAN :
Şenol GÜNECİ
Genel Çalışma Esasları ve İş Bölümü Yazılımı, Anadolu Adalet Sarayı Personeline yönelik hazırlanmış olup, tüm Hakim, Savcı ve Personelimizin sıklıkla ziyaret edip genel çalışma esasları ve iş bölümü hakkında bilgi bulduğu kapalı devre bir web yazılımıdır.

Yalnızca Anadolu Adliyesi bilgisayarlarının erişebildiği bu sistem içerisinde; Tüm Cumhuriyet Başsavcı Vekillerimiz, Cumhuriyet Savcılarımız, Soruşturma Bürolarımız, büroların görev ve yetkileri, Cumhuriyet Başsavcımız, Başsavcı Vekillerimiz ve Cumhuriyet Savcılarımızın oda, dahili, cep telefonu, refiklik ve sorumlu olduğu birimleri gibi bir çok bilgi barındırmaktadır.

Ayrıca Genel Çalışma Esasları ve İş Bölümü Yazılımımızın tüm Başsavcı Vekillerimiz ve Cumhuriyet Savcılarımızın fotoğraflı ve ayrıntılı bilgilerini de kapsayıp, geçmiş ve güncel tüm iş bölümü kararlarını bünyesinde barındırdığı gibi anlık olarak güncellenmekte ve sürekli en güncel bilgileri kullanıcılarına sunmaktadır.


HIZLI İLETİŞİM

İstanbul Anadolu Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü (AABİM) - Resmi Web Sitesi © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. →Web Master: Şenol GÜNECİ←