Android Uygulamamız | Anadolu Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü (AABİM)
YAZILIM :
Anadolu Adliyesi Android Uygulaması
HAZIRLAYAN :
Şenol GÜNECİ
Uygulamayı Yükle :
Anadolu Adliyesi’nden Duyurular, Adalet Bakanlığı Duyuruları, HSYK Duyuruları, İletişim ve Ulaşım Bilgileri, Hukuki Yardım Menüleri, Savcılık Soruşturma Büroları (Blok, Kapı, Tel, Dahili Numaraları), Tüm Ceza ve Hukuk Mahkemeleri (Blok, Kapı, Tel, Dahili Numaraları), İcra Mahkemeleri ve Müdürlükleri (Blok, Kapı, Tel, Dahili Numaraları), Diğer Birim ve Bürolar (Blok, Kapı, Tel, Dahili Numaraları), Duyurular Dışındaki İçeriklere İnternet Erişimi Olmadan Erişebilme, Jquery Menü ve Hızlı Geçiş, Tema ve Görünüm Seçenekleri, Güncelleme Sıklığı Belirleme, Gelişmiş Ayarlar, Widget Seçenekleri, Sosyal Medyada Paylaşım, Sürüm Güncelleyebilme, Hızlı Kısayollar, Hızlı ve Kolay Senkronizasyon, Otomatik veri çekme ve güncelleme gibi bir çok özelliği bünyesinde barındıran Android Uygulamamız sayesinde tüm kullanıcıların adliyemiz içerisindeki iş ve ziyaretlerini hızlı bir şekilde yapmalarını sağlayarak büyük zaman kazandırmakta ve adliyemiz birim ve bürolarına ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Uygulamamızı Anadorid İşletim Sistemli Akıllı Cep Telefonlarınız Google Play Store üzerinden yükleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamamız yüklendikten sonra internet bağlantısına ihiyaç duymadan tüm birim ve bürolarımızın iletişim bilgisine erişim sağlayabilmektedir.

Anadolu Adliyesi Android Uygulaması

HIZLI İLETİŞİM

İstanbul Anadolu Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü (AABİM) - Resmi Web Sitesi © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. →Web Master: Şenol GÜNECİ←